Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Angelo Lorenzetti: Pojedziemy do Niemiec z odpowiednią pokorą

Angelo Lorenzetti: Pojedziemy do Niemiec z odpowiednią pokorą

fot. cev.eu

Itas Trentino wygrał do tej pory wszystkie swoje mecze w Lidze Mistrzów, odnotowując 10 zwycięstw z rzędu, odkąd ich podróż w tych elitarnych rozgrywkach rozpoczęła się we wrześniu 2020 roku od pierwszej rundy. Angelo Lorenzetti, trener włoskiej ekipy, ma nadzieję na przedłużenie tej serii w meczach ćwierćfinałowych z Berlin Recycling Volleys.

Liczyliśmy na uniknięcie starcia z Leo Shoes Modena czy Cucine Lube Civitanova zarówno ze względu na ich umiejętności techniczne, jak i na zdecydowanie lepszą naszą grę w Lidze Mistrzów z zagranicznym przeciwnikiem. Dlatego jesteśmy zdecydowanie szczęśliwi i zadowoleni z wyniku losowania – podkreślił trener Angelo Lorenzetti.Pojedziemy do Niemiec z odpowiednią pokorą i determinacją, której potrzebujemy, aby kontynuować naszą podróż w tych zawodach, bardzo nam na tym zależy, tak samo jak naszym kibicom – dodał szkoleniowiec.

Z przyjemnością wrócę do Berlina za niecałe dwa tygodnie i będę grał przeciwko mojej byłej drużynie, razem z BR Volleys wygrałem Bundesligę – przypomniał serbski środkowy Srećko Lisinac, który sezon 2013/2014 spędził w stolicy Niemiec. – Znowu spotkam wielu przyjaciół, spędziłem tam bardzo miły rok. Berlin Recycling Volleys to bardzo dobrze zorganizowany klub, nadal rosną i rozwijają się, a ich domowa hala – Max-Schmeling-Halle – jest wspaniałym miejscem do gry. Nie będzie łatwo ich pokonać, ale jestem przekonany, że jesteśmy w stanie to zrobić.

źródło: CEV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved