Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Kowal: U zawodników widać dużą chęć do pracy

Andrzej Kowal: U zawodników widać dużą chęć do pracy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Ślepsk Malow Suwałki rozpoczął już przygotowania do nadchodzących rozgrywek. W zeszłym sezonie podopieczni Andrzeja Kowala spisali się bardzo dobrze jak na beniaminka i teraz apetyty pewnie będą większe, choć obiegowa opinia jest taka, że drugi sezon w najwyższej lidze bywa najtrudniejszy. W każdym razie szkoleniowiec Ślepska spokojnie rozpoczął okres przygotowawczy i powoli będzie wprowadzał obciążenia. 

– Ten pierwszy etap przygotowań poświęcony jest tak naprawdę wyrównaniu możliwości fizycznych. Jeżeli chodzi o przygotowanie mentalne, to trudno jak na razie powiedzieć. Widać u zawodników dużą energię i chęć do pracy, ale to jest normalne. Tak jest zawsze po dłuższej przerwie, a w szczególności po tak wyjątkowej przerwie – powiedział Andrzej Kowal. Szkoleniowiec jest zadowolony z podejścia swoich podopiecznych do treningów. – Nie ma problemu z mobilizacją do pracy. Zawodnicy ćwiczą z zaangażowaniem. nie jesteśmy natomiast jeszcze na dużej intensywności ćwiczeń. 

– Jesteśmy dopiero po pierwszym tygodniu zajęć, dlatego ćwiczenia są na razie bardzo spokojne i nie ma dużej objętości jednostek treningowych. Ogólnie wszystko przebiega w porządku, zawodnicy są zdrowi i to nas najbardziej cieszy – zakończył szkoleniowiec suwalczan.

źródło: opr. własne, Ślepsk Suwałki -YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved