Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Andrzej Hojnor: Liczę, że będzie dobrze

Andrzej Hojnor: Liczę, że będzie dobrze

fot. Karpaty Krosno

Sezon 2019/2020 zakończył się przedwcześnie. Obecnie trwają już przygotowania do kolejnych rozgrywek. Jak przyznaje prezes KSS Karpaty w pierwszoligowcu z Krosna nie zabraknie roszad w składzie. – Temat rozmów o odejściu oraz przyjściu nowych zawodniczek jest bardzo delikatny i trzeba być cierpliwym w tych sprawach – zaznaczył Andrzej Hojnor.

W I lidze kobiet jeszcze przed pandemią zakończyła się faza zasadnicza. Siatkarki nie zdążyły jednak rozegrać żadnego z meczów w ramach play-off. Wobec wycofania się zespołów MKS Dąbrowa Górnicza i Budowlani Toruń nikt nie spadł z ligi. Karpaty MOSiR AZS PWSZ Krosno Glass w sezonie wygrały 6 z 24 spotkań, zapisując na swoim koncie 18 punktów. Dało to temu zespołowi 11. lokatę w tabeli. W trakcie przerwy międzysezonowej po raz kolejny dojdzie do roszad kadrowych, jednak jak zaznaczył prezes KKS Karpaty, na oficjalne informacje trzeba będzie poczekać do końca maja. – To prawda zmian będzie dużo, ale na konkrety trzeba będzie poczekać. Temat rozmów o odejściu oraz przyjściu nowych zawodniczek jest bardzo delikatny i trzeba być cierpliwym w tych sprawach – mówił Andrzej Hojnor.Wiele wskazuje na to, że zespół opuszczą między innymi Manuela Jakóbiak, Łucja Laskowska oraz Aneta Szczygielska. Klub po raz kolejny będzie szukać siatkarek, które grę w I lidze będą chciały łączyć z nauką w PWSZ. Prezes liczy, że uda się zebrać odpowiedni budżet, by drużyna spokojnie przystąpiła do kolejnego sezonu na zapleczu Ligi Siatkówki Kobiet. – Większość umów ze sponsorami mamy ważne, ale nikt z nas nie wie, jaka do końca będzie ich reakcja za kilka miesięcy, bo nie wiemy, jak skończy się sprawa z epidemią – przyznał. – Cieszymy się, że mamy dobre relacje z miastem i innymi. Liczę, że będzie dobrze – zakończył prezes Hojnor.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę