Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andreas Takvam: To z pewnością zaprocentuje w kolejnych meczach

Andreas Takvam: To z pewnością zaprocentuje w kolejnych meczach

fot. Miłosz Kozakiewicz - plusliga.pl

Pierwsze zwycięstwo w 2023 roku zanotował na swoim koncie Ślepsk Malow Suwałki. Siatkarze z Suwałk przerwali serię porażek wygraną w podstawowej liczbie setów z Barkomem Każany Lwów. – To był poniekąd trudny mecz, ponieważ wiedzieliśmy, że musimy przerwać serię porażek, które ponieśliśmy w ostatnich kilku meczach. Tak, dobrze było wrócić na dobre tory – powiedział o tej wygranej Andreas Takvam.

Środkowy ekipy z Suwałk nie krył zadowolenia z gry swojej drużyny w tym meczu. – Myślę, że zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. To był poniekąd trudny mecz, ponieważ wiedzieliśmy, że musimy przerwać serię porażek, które ponieśliśmy w ostatnich kilku meczach. Tak, dobrze było wrócić na dobre tory. To z pewnością zaprocentuje w kolejnych meczach – zapowiedział Takvam.Jego słowa potwierdził także libero Ślepska, Mateusz Czunkiewicz. – Była to dobra gra. Od początku narzuciliśmy swój rytm. Okey, może gdzieś w pierwszym secie lwowianie jeszcze nas postraszyli, ale już w końcówce, w drugim, trzecim secie dyktowaliśmy warunki. Tak powinna wyglądać nasza gra, jeśli się dobrze czujemy, jesteśmy zdrowi. Ciężko trenujemy po to, żeby tak to wyglądało. Fajnie, pierwsze zwycięstwo w 2023. Mam nadzieję, że nie ostatnie. Liczymy na to, że to zwycięstwo nas troszkę jeszcze podbuduje na następne, bardzo ważne mecze, tzw. mecze o sześć punktów – powiedział zawodnik drużyny z Suwałk.

Szczególnie, że zwycięstwo nad lwowianami ma na co budować. W nadchodzącym meczu 21. kolejki PlusLigi gracze Ślepska zmierzą się bowiem z GKS-em Katowice. – Waga meczu z Katowicami będzie w mojej ocenie bardzo podobna. Musimy walczyć o kolejne punkty. To samo dotyczy drużyn, które sąsiadują z nami w tabeli. Musimy także zwracać uwagę na tych, którzy są za nami i próbują nas dogonić. Tak jak wspomniałem – mecz z Katowicami może wyglądać podobnie i zapowiada się twarda walka – dodał na zakończenie Andreas Takvam.

Mecz Ślepska Malow Suwałki z GKS-em Katowice został zaplanowany na 22-ego stycznia o godzinie 17:30.

źródło: opr. własne, Ślepsk Suwałki - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę