Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Andrea Giani: Nasze błędy przywróciły Włochów do gry

Andrea Giani: Nasze błędy przywróciły Włochów do gry

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Francji została zatrzymana w marszu po złoto mistrzostw świata przez świetny występ Włochów. Andrea Giani tak opisał drugą część meczu: – Myślę, że różnica polegała na tym, że w czwartym secie graliśmy dobrze, ale czasami mogliśmy zrobić więcej przerw, popełnialiśmy błędy, które pozwoliły odrodzić się Włochom.

– Włochy, kiedy były z tyłu, nie dały się znokautować trzema lub czterema punktami. Nie byliśmy w stanie zagrać dobrze w tych ważnych momentach, które były najlepsze do wygrania meczu, mieliśmy szanse, nasze błędy przywróciły Włochów do gry – dodał trener.Na koniec selekcjoner reprezentacji Francji pogratulował rywalom awansu. – W tie-breaku straciliśmy cztery punkty z rzędu i wróciliśmy do gry, chłopaki pozostali skupieni, ale nie jest łatwo, gdy jesteś tak daleko w tyle. Gratulacje dla Włoch, taki jest sport…

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę