Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrea Anastasi zamieni Vervę na Perugię?

Andrea Anastasi zamieni Vervę na Perugię?

fot. Jakub Ćmil - plusliga.pl

W najbliższych dniach w Perugii powinna zapaść decyzja odnośnie nowego trenera. Kandydatem na następcę Vitala Heynena jest Andrea Anastasi, który prowadzi Vervę Warszawa Orlen Paliwa.

Anastasi był łączony z Perugią już wcześniej. Gdy zwolniono Heynena, spekulacje wróciły. Tym razem poinformował o tym dziennikarz „La Gazzetta dello Sport” Gian Luca Pasini. Znalezienie następcy Vitala Heynena ma być priorytetem dla właściciela Perugii Gino Sirciego.W warszawskim klubie jak na razie nie wiadomo, co dalej i kto będzie jego właścicielem. Od tego dużo zależy. W lutym pojawiły się informacje, że zainwestowaniem w klub są zainteresowani Michał Kubiak i Wilfredo Leon. Sytuacja jest jednak skomplikowana i sprawa sprzedaży klubu trochę ucichła w ostatnim czasie. Skupiono się na walce o brązowy medal PlusLigi, który finalnie siatkarze ze stolicy zdobyli.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę