Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrea Anastasi: Spodziewam się, że rywale postawią nam trudne warunki

Andrea Anastasi: Spodziewam się, że rywale postawią nam trudne warunki

fot. Jakub Ćmil - plusliga.pl

– Choć sezon dał nam mocno w kość, na pewno rzucimy na szalę wszystkie nasze umiejętności. Bardzo chcę zawiesić na szyi brązowy medal i mam nadzieję, że będę mógł to uczynić – powiedział przed pierwszym starciem z PGE Skrą Igor Grobelny, przyjmujący VERVY.

Przed nami decydujące pojedynki w PlusLidze. W środę pierwsze starcie o brązowy medal rozegrają PGE Skra Bełchatów oraz VERVA Warszawa Orlen Paliwa. – Jesteśmy już zmęczeni tym trudnym i dziwnym sezonem. Chcemy zakończyć go w najlepszy możliwy sposób. Nie przeszkadza nam to, że mecze rozgrywane są co trzy dni. Każdy zespół ma takie same warunki i musi się do nich dostosować – powiedział Bartosz Kwolek, który nie ukrywa jednak, że wolałby zagrać w finale. – Nie jestem fanem tego koloru, ale… nigdy nie grałem o brąz. Lepszy taki krążek niż żaden, dlatego musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby go zdobyć – dodał przyjmujący stołecznej drużyny.VERVA i Skra będą walczyły nie tylko o medal, ale także o prawo gry w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, bowiem prawo występu w niej mają trzy polskie zespoły. – Jest o co grać. Choć sezon dał nam mocno w kość, na pewno rzucimy na szalę wszystkie nasze umiejętności. Bardzo chcę zawiesić na szyi brązowy medal i mam nadzieję, że będę mógł to uczynić – zaznaczył drugi z przyjmujących VERVY Igor Grobelny.

W meczach przeciwko warszawskiej ekipie nie zagrają kontuzjowani Taylor Sander oraz Milan Katić, zatem Michał Mieszko Gogol będzie miał do dyspozycji tylko dwóch przyjmujących – Milada Ebadipoura oraz Mikołaja Sawickiego. Jednak siatkarze VERVY nie koncentrują się na problemach rywali, bo i tak zdają sobie sprawę z tego, że czeka ich ciężka przeprawa. – W obu meczach przeciwko nam w fazie zasadniczej Skra grała bez Sandera, a mimo tego poprzeczka była zawieszona wysoko. Spodziewam się, że także tym razem rywale postawią nam trudne warunki – zakończył szkoleniowiec warszawskiego zespołu Andrea Anastasi.

źródło: opr. własne, Verva Warszawa Orlen Paliwa - materiały prasowe

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę