Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Andrea Anastasi: Brakowało nam osobowości oraz zespołowości

Andrea Anastasi: Brakowało nam osobowości oraz zespołowości

fot. Jakub Ćmil - plusliga.pl

Andrea Anastasi zakończył już swoją pracę w ekipie Sir Safety Perugia. Jego podopieczni przegrali ostatni mecz ligowy z Monzą 2:3 i ostatecznie zajęli szóste miejsce na koniec sezonu. Były selekcjoner reprezentacji Polski odniósł się nie tylko do tego spotkania, ale do całego okresu pracy w klubie.

Perugia przystępowała do fazy play-off ligi włoskiej z pierwszego miejsca i zaszczytnym bilansem 22 zwycięstw w 22 meczach rundy zasadniczej. Ekipa Anastasiego odpadła jednak sensacyjnie już w pierwszej rundzie play-off, a w ostatnim spotkaniu uległa również w rywalizacji o piąte miejsce.Brakowało nam osobowości oraz zespołowości. Niestety, końcówka tego sezonu jest bardzo negatywna. Było zbyt wiele polemiki i czynników, które nie funkcjonowały. Zabrakło też świadomości, że należy walczyć razem i do końca. Zostaliśmy za to ukarani. Jesteśmy bardzo rozczarowani. W czwartym secie prowadziliśmy już 23:20, a mimo to przegraliśmy, bo nie poradziliśmy sobie z zagrywką typu float – rzekł Anastasi w rozmowie z telewizją klubową Perugii.

Cały artykuł Krystiana Natańskiego dostępny w serwisie polsatsport.pl

 

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę