Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anastazja Hryszczuk: Jestem dumna z dziewczyn

Anastazja Hryszczuk: Jestem dumna z dziewczyn

fot. Michał Szymański

ŁKS Commercecon Łódź dość gładko wygrał w poniedziałkowym spotkaniu przeciwko OnlyBio Pałacowi Bydgoszcz, a zadowolenia po tym meczu nie ukrywała atakująca Łódzkich Wiewiór Anastazja Hryszczuk – Zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze w bloku, w przyjęciu i w ataku też niesamowicie. To był szybki mecz i szybka wygrana. Jestem dumna z dziewczyn.

Młoda siatkarka praktycznie w każdym meczu dostaje szansę gry od trenera Alessandro Chiappiniego, który dba o to, żeby wszystkie zawodniczki były w każdym momencie gotowe do gry. – To jest niesamowite doświadczenie i jestem bardzo ucieszona z tego powodu, że trener daje mi szansę pokazać się i spróbować się na takim poziomie – skomentowała ten fakt Hryszczuk.Piątą wygraną z rzędu w stosunku 3:0 ocenił również asystent trenera Chiappiniego Adrian Chyliński. – Wydaje mi się, że każda seria jest fajna, ale na razie nie liczyliśmy tych zwycięstw, ale jeżeli będziemy nadal je kontynuować, to pewnie zaczniemy. Serie, które mogą zapisać się w historii klubu, są super. W Legionovii, w której pracowaliśmy w zeszłym sezonie, mieliśmy serię jedenastu zwycięstw, to chyba rekord klubu. Może uda się napisać podobną historię w ŁKS-ie, choć zbliżają się trudne spotkania. Za chwilę startuje Liga Mistrzyń, więc będzie ciężko, ale wszystko jest możliwe.

Szkoleniowiec przyznał, że zespół spodziewał się większego oporu Pałacu Bydgoszcz w tym spotkaniu i wskazał elementy, które zaważyły na takim wyniku. – Spodziewaliśmy się większej presji ze strony Pałacu, ale przytrafiły się tam chyba problemy zdrowotne, bo byli bez Poli Nowakowskiej, co zapewne zaburzyło system gry. Oczywiście też Monika Gałkowska, która ciągnęła wcześniej grę tego zespołu, dziś zagrała słabiej, ale wynikało to przede wszystkim z naszej dobrej gry, zwłaszcza w systemie blok-obrona, szczególnie w bloku dobrze czytaliśmy rywala. Piętnaście bloków w trzysetowym spotkaniu to znakomity rezultat.

W poniedziałek, 28 listopada ŁKS Commercecon Łódź zagra na wyjeździe z #VolleyWrocław (20:30), zaś kilka dni później zmierzy się z Developresem Bella Dolina Rzeszów w łódzkiej Sport Arenie (2 grudnia, 17:30).

źródło: ŁKS Łódź - inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę