Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Ana Cristina wyjaśniła opuszczenie reprezentacji

Ana Cristina wyjaśniła opuszczenie reprezentacji

fot. FIVB

Wielu kibiców i media w Brazylii było zszokowanych decyzją Ana Cristiny Souzy, która wycofała się z reprezentacji Brazylia przed mistrzostwami świata. Zawodniczka, która z pewnością miała być jednym z filarów reprezentacji Brazylii w nadchodzących latach, zaskoczyła sztab swoją decyzją. Federacja Brazylijska poinformowała opinię publiczną o decyzji zawodniczki, argumentując, że zrobiła to z powodów osobistych.

Siatkarka w końcu wyjaśniła powody swojej decyzji. – Padło wiele słów krytyki z moją stronę, a także mojej rodziny i zespołu. Jestem jednak spokojna i świadoma swojego wyboru. Muszę teraz priorytetowo potraktować swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Żyłam z bardzo wysoką intensywnością. Treningi, zawody, presja. Muszę o siebie zadbać, żeby w przyszłości dać wiele kadrze.Na to wszystko trener José Roberto Guimarães „Zé Roberto” zareagował następującymi słowami: – Bardzo mnie zasmuciła jej prośba o zwolnienie. Myślę, że przechodziła proces ewolucji, uczenia się, walki o swoją pozycję i o swoją przestrzeń, by być wszechstronną zawodniczką. 

Zé Roberto podkreślił, że Ana Cristina wysłała swojego adwokata z prośbą o zwolnienie, a on powiedział mu, aby wysłał e-mail do federacji z podaniem powodu wniosku.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę