Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka akademicka > AMŚ w siatkówce plażowej: Polska para w ćwierćfinale

AMŚ w siatkówce plażowej: Polska para w ćwierćfinale

fot. Danuta Rękawica

Mateusz Florczyk i Mikołaj Miszczuk awansowali do ćwierćfinału, rozgrywanych w brazylijskim Maceio, Akademickich Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej.

Polacy pokonali po 2:0 parę nowozelandzką Stratton/White oraz japońską Fukushima/Ueda. Niestety, uczestnikom czempionatu daje się we znaki wirus. Już dziewięć zawodniczek i zawodników nie rozegrało swoich meczów.Głównym sponsorem Akademickiej Reprezentacji Polski jest PKN Orlen. Start reprezentantów Polski w Akademickich Mistrzostwach Świata wspierają także strategiczny sponsor AZS – Grupa PZU S.A. oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę