Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Amerykanka opuściła Galatasaray HDI Sigorta Stambuł

Amerykanka opuściła Galatasaray HDI Sigorta Stambuł

We wrześniu 2022 roku Galatasaray HDI Sigorta Stambuł zakontraktował doświadczoną amerykańską atakującą Katherine Bell. Kariera Amerykanki w tym zespole trwała zaledwie kilka miesięcy. Zawodniczka zdecydowała się na zmianę i podpisała kontrakt z koreańskim Gimcheon Korea Expressway Hi-Pass.

Trzeba przyznać, że amerykańska atakująca lubi zarówno ligę turecką, jak i koreańską. W jej karierze nie brakuje kontraktów z klubami z obu krajów.Bell zaczynała karierę w drużynie akademickiej na Uniwersytecie w Teksasie. W 2015 roku wyjechała do Korei Południowej, gdzie reprezentowała klub GS Caltex Seoul KIXX, ale jej przygoda z tym zespołem nie trwała długo. Jeszcze w tym samym sezonie przeniosła się do Portoryko, do ekipy Gigantes de Carolina.

Od 2016 do 2018 roku grała w zespołach z Turcji – Manisa BBSK i Balıkesir BBSK. Swoją karierę kontynuowała w Chinach i na Filipinach, a w sezonie 2020/21 ponownie grała w Turcji, tym razem dla Bolu Bld. Rok później występowała zarówno w Korei Południowiej (Incheon Heungkuk Life Pink Spiders), jak i Portoryko (Criollas de Caguas).

W Gimcheon Korea Expressway Hi-Pass Katherine Bell wesprze w ataku Jeong-Won Mun i Eun-Seo Gong.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę