Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Amerykanin bliski powrotu do PlusLigi

Amerykanin bliski powrotu do PlusLigi

fot. Katarzyna Antczak

Wygląda na to, że Garrett Muagututia po sześciu latach przerwy wróci do siatkarskiej PlusLigi. Jak donosi włoski dziennikarz Gian Luca Pasini, amerykański przyjmujący negocjuje z ekipą Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Amerykanin w ostatnim sezonie występował we włoskiej drużynie Calzedonia Werona. Polscy kibice mogą kojarzyć go z występów w Transferze Bydgoszcz w trakcie rozgrywek 2013/2014. Później przyjmujący podróżował po świecie, grając między innymi w Chinach, Portugalii czy Grecji.Co ciekawe Garrett Muagututia trafił do ekipy z Bydgoszczy w momencie, gdy trenerem tego klubu został dzisiejszy selekcjoner reprezentacji Polski, Vital Heynen. Zdaniem Pasiniego, wiele wskazuje na to, że po wieloletniej przerwie przyjmujący wróci na polskie parkiety. Jego sprowadzenie negocjować ma bowiem Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Doświadczony siatkarz w 2011 roku zadebiutował w dorosłej reprezentacji USA. Wraz z kolegami w 2014 roku sięgnął po złoto Ligi Światowej.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: dal15al25.gazzetta.it, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę