Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Alina Bartkowska siatkarką BKS-u Bostik Bielsko-Biała

Alina Bartkowska siatkarką BKS-u Bostik Bielsko-Biała

fot. TAURON liga

BKS BOSTIK Bielsko-Biała poinformował o pozyskaniu kolejnej siatkarki. Tym razem wybór padł na Alinę Bartkowską. Atakująca wcześniej występowała w Enei PTPS Piła. – Alina to zawodniczka, która dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi i sporym potencjałem. Wierzę, że przy odpowiedniej pracy i zaangażowaniu będzie dużym wzmocnieniem i na pozycji atakującej będziemy mieli ciekawą rywalizację, która dobrze wpłynie na cały zespół – skomentował Bartłomiej Piekarczyk, trener bielszczanek.

Alina Bartkowska urodziła się w Drawsku Pomorskim w 1999 roku. Swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiała w UKS Libero Wałcz pod okiem Krystyny Filipiak. Jej talent i dobre warunki fizyczne sprawiły, że znalazła się w kręgu zainteresowań trenerów kadry narodowej.Od 2014 roku była już siatkarką SMS-u PZPS Szczyrk i grała w młodzieżowych reprezentacjach Polski. W wieku juniorskim była zawodniczką Pałacu Bydgoszcz, a w 2018 roku rozpoczęła swoją karierę seniorską w barwach pierwszoligowego MKS-u San-Pajda Jarosław, z którym sensacyjnie awansowała do Final Four Pucharu Polski. Ostatni sezon spędziła w Enei PTPS Piła, w której debiutowała w najwyższej klasie rozgrywkowej, występując w 22 meczach i zdobywając 121 punktów.

– Alina to zawodniczka, która dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi i sporym potencjałem. Wierzę, że przy odpowiedniej pracy i zaangażowaniu będzie dużym wzmocnieniem i na pozycji atakującej będziemy mieli ciekawą rywalizację, która dobrze wpłynie na cały zespół – ocenił transfer Bartłomiej Piekarczyk, trener BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON ligi

źródło: BKS Bielsko-Biała - Accredito

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę