Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Alicja Grabka odchodzi z Legionovii

Alicja Grabka odchodzi z Legionovii

fot. Michał Szymański

IŁ Capital Legionovia Legionowo zakończyła sezon TAURON Ligi na piątym miejscu, pokonując w złotym secie E.Leclerc MOYA Radomkę Radom. Już wiadomo, że w przyszłym sezonie w Legionowie dojdzie do dużych zmian kadrowych. Zespół na pewno opuści Alicja Grabka, która poinformowała o tym w swoich mediach społecznościowych. Na razie nie wiadomo, gdzie zagra rozgrywająca. 

Siatkarka od 2014 roku występuje w Legionovii z przerwą na sezon 2018/19, kiedy zmieniła na chwilę barwy i przeniosła się do Radomki. W mediach przewija się zainteresowanie jej usługami zespołu z Kalisza, ale na oficjalne informacje dotyczące siatkarki będziemy musieli jeszcze poczekać.Grabka w mediach społecznościowych pożegnała się już z legionowskim klubem:

Kochana Drużyno! Dziękuje Wam za ten cały pracowity, ciężki i wspaniały sezon. Jestem szczęściarą, ze mogłam być częścią tej Grupy. Nadszedł czas na: „follow the new plan”.. powodzenia ❤️I will never forget You

źródło: inf. własna, Instagram

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę