Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Alicja Grabka: Nie miałyśmy żadnych argumentów, żeby to spotkanie wygrać

Alicja Grabka: Nie miałyśmy żadnych argumentów, żeby to spotkanie wygrać

fot. Michał Szymański

Grot Budowlani Łódź zdołał przedłużyć ćwierćfinałową rywalizację z IŁ Capital Legionovią Legionowo, pokonując ten zespół we własnej hali 3:0. W pierwszym starciu górą były legionowianki, więc półfinalistę wyłoni trzecie spotkanie. – Liczę na to, że powrót do Legionowa przyniesie nam trochę lepszą naszą grę – przyznała Alicja Grabka.

Łodzianki zdecydowanie uległy Legionovii w pierwszym meczu i wydawało się, że w niedzielnym starciu w Łodzi legionowianki przypieczętują awans do półfinału. Spotkanie miało jednak zupełnie inny przebieg.Zagrałyśmy bardzo dobrze tak naprawdę w każdym elemencie. Miałyśmy co prawda chwilowe przestoje, ale mimo tego potrafiłyśmy wrócić do naszej gry. Na pewno też zespół z Legionowa nie postawił nam tak wysoko poprzeczki jak u siebie – przyznała Zuzanna Górecka.

Zwróciła ona uwagę na to, jak ważnym elementem było dla jej zespołu własne boisko. – Dużym naszym atutem była własna hala, w której bardzo dobrze się czujemy, co nie zmienia faktu, że musimy wrócić do Legionowa i tam też wygrać – podkreśliła przyjmująca. Nie ukrywała ona zadowolenia oraz dumy ze swojej drużyny. – To był nasz mecz o wszystko, żeby grać dalej, bo jeśli byśmy przegrały, to już byśmy odpadły, nie ma kolejnej szansy. Bardzo się cieszę, że to spotkanie wykorzystałyśmy i pokazałyśmy się z dobrej strony. Na pewno nasze czwartkowe rywalki inaczej będą na nas teraz patrzeć. W poprzednim meczu nie pokazałyśmy się z dobrej strony, natomiast w tym starciu już pokazałyśmy, że potrafimy grać i że nie jesteśmy dziewczynkami do bicia, tylko wychodzimy i walczymy z każdym – dodała Górecka.

Starcie w Łodzi było niczym lustrzane odbicie meczu z Legionowa – ponownie jeden z zespołów całkowicie zdominował rywalki, jednak tym razem był to Grot Budowlani. – Wydaje mi się, że w tym meczu nie miałyśmy żadnych argumentów, żeby to spotkanie wygrać. Uważam, że w każdym elemencie zagrałyśmy o wiele poniżej oczekiwań i o wiele poniżej naszych umiejętności. Trener powiedział nam w szatni, że musimy zagrać na sto dwadzieścia procent i zrobić wszystko, żeby wygrać, bo na pewno to spotkanie będzie cięższy niż to pierwsze w Legionowie – zdradziła Alicja Grabka. – Ta hala nam nie sprzyja, w tym sezonie nie wygrałyśmy w niej jeszcze nawet seta w trzech meczach, także liczę na to, że powrót do Legionowa przyniesie nam trochę lepszą naszą grę i przede wszystkim postawę, bo myślę, że to nas najbardziej boli w tym wszystkim, że w żadnym momencie nie potrafiłyśmy podjąć walki, oprócz pierwszego seta, kiedy dogoniłyśmy rywalki na jeden punkt – podsumowała rozgrywająca.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę