Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Alfredo Martilotti oraz Olieg Achrem asystentami trenera Giulianiego

Alfredo Martilotti oraz Olieg Achrem asystentami trenera Giulianiego

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Trener Alberto Giuliani kompletuje sztab szkoleniowy na nadchodzący sezon – 2020/2021. Jego asystentami  będą Alfredo Martilotti oraz Olieg Achrem, który zakończył siatkarską karierę i przez siedem lat reprezentował barwy klubu z Podkarpacia.

Alfredo Martilotti to wieloletni współpracownik trenera Giulianiego. W latach 2011-2015 Martilotti był członkiem sztabu szkoleniowego w Cucine Lube Banca Macerata, gdzie odnosił liczne sukcesy, zdobywając m.in. dwa mistrzostwa Włoch. W sezonie 2018/2019 Alfredo Martilotti był asystentem trenera Giulianiego w Halbanku Ankara. Obecnie jest także asystentem trenera Giulianiego w reprezentacji Słowenii, z którą  wywalczył w 2019 roku wicemistrzostwo Europy.W środę, jeden z najlepszych siatkarzy w historii Resovii Olieg Achrem poinformował o zakończeniu sportowej kariery oraz pożegnał się z kibicami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Życie jednak nie znosi próżni. Olieg Achrem postanowił szybko rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, przyjmując propozycję klubu z Rzeszowa. Doświadczony siatkarz dołączył do sztabu szkoleniowego trenera Giulianiego. Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów, który przybył do Rzeszowie w 2009 roku, zdobył 7 medali mistrzostw Polski, w tym trzykrotnie na jego szyi wieszano złoto, wszystkie w biało-czerwonym pasiaku. Duże doświadczenie zebrane na parkietach w Polsce, Turcji, Grecji i Białorusi zaowocuje i pomoże stać się Alkowi trenerem odnoszącym sukcesy, nie mniejsze niż jako siatkarz.

Pozostali członkowie sztabu szkoleniowego trenera Giulianiego:
trener przygotowania motorycznego – Andrzej Zahorski
statystycy – Sergiusz Ruszel i Maciej Etgens
fizjoterapeuta – Mateusz Przystaś
menedżer drużyny – Maciej Pająk

Zobacz również:
Karuzela transferowa w PlusLidze

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę