Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Kazała zostaje w BKS-ie Bielsko-Biała

Aleksandra Kazała zostaje w BKS-ie Bielsko-Biała

Aleksandra Kazała, grająca na pozycji przyjmującej, pozostanie w zespole BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała. Będzie to dla zawodniczki drugi sezon z rzędu w klubie ze stolicy Podbeskidzia. 

Aleksandra Kazała ma 24 lata i jest zawodniczką uniwersalną. Dwa sezony temu świetnie radziła sobie na pozycji atakującej i była wyróżniającą się zawodniczką Enei PTPS Piła. W poprzednim sezonie, już w barwach BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała, grała kapitalnie jako przyjmująca. Jest wychowanką UKS-u Dębica, z którego przeniosła się do MKS-u V LO Rzeszów. Z rzeszowiankami zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski juniorek.W tym samym czasie grała już w reprezentacji Polski juniorek, a wcześniej została mistrzynią Europy kadetek. W najwyższej klasie rozgrywkowej zadebiutowała w barwach Developresu SkyRes Rzeszów w sezonie 2014/2015. W kolejnych latach studiowała w Stanach Zjednoczonych, gdzie grała w klubie uniwersyteckim. W 2019 roku wróciła do Polski i została zawodniczką Enei PTPS Piła. W 2020 roku została zawodniczką bialskiego klubu. W całym sezonie zagrała w 22 meczach, będąc w większości zawodniczką podstawowego składu. Zdobyła 213 punktów (189 atakiem, 19 blokiem i 5 zagrywką). Dwukrotnie była wybierana najlepszą siatkarką meczu.

Ola w poprzednim sezonie niewątpliwie była jedną z liderek naszego zespołu. To typ zawodniczki, która nigdy nie odpuszcza, a w trudnych chwilach potrafi poderwać zespół do walki. Dobrze, że mamy ją po swojej stronie – powiedział trener bielszczanek Bartłomiej Piekarczyk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON Lidze

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę