Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Gryka: Tworzymy fajną paczkę

Aleksandra Gryka: Tworzymy fajną paczkę

fot. Michał Szymański

ŁKS Commercecon Łódź i E.Leclerc Moya Radomka Radom rozegrały w piątek jedno z dwóch spotkań sparingowych przed sezonem 2022/2023. 3:1 zwyciężyły łodzianki, z czego zadowolona była środkowa Aleksandra Gryka. – Nawet w okrojony składzie jesteśmy w stanie grać z dobrymi zespołami – podkreśliła. 

– To na pewno jest inny poziom, inne wymagania od trenera i też inaczej się gra z dziewczynami, z którymi na co dzień się nie przebywa – powiedziała Aleksandra Gryka o pierwszym sparingu z Radomką. – Trochę zaskoczenie, bo nie znamy ich charakterystyki ani taktyki, więc gramy tak na czuja. Ale to jest bardzo przydatne w budowaniu własnej gry i myślę, że  udało nam się to bardzo dobrze. Wynik nie był sprawą pierwszorzędną, ale środkowa ŁKS-u Commercecon Łódź przyznała, że wygrana to dobry znak i dobrze wpłynie na zespół. – Nawet w okrojony składzie jesteśmy w stanie grać z dobrymi zespołami, bo Radomka to jest fajny klub w tym sezonie. Jesteśmy zgrane, to wygląda i tworzymy fajną paczkę. To na pewno buduje. Myślę, że ta wygrana dzisiejsza podbuduje nas przed jutrzejszym sparingiem i jutro będzie jeszcze lepiej – powiedziała.

W sobotę ŁKS Commercecon i E.Leclerc Moya Radomka zagrają drugi sparing, tym razem otwarty dla kibiców. – To będzie pierwszy taki mecz z kibicami i nie mogę się doczekać tego meczu, żeby zobaczyć jak to będzie z nimi wyglądać – przyznała Aleksandra Gryka.

W zespole Radomki w sezonie 2022/2023 na pozycji libero występuje Krystyna Strasz, która przez ostatnie lata nosiła koszulkę ŁKS-u. – To fajne odczucie pojawić się tutaj znowu, przejechać drogę do hali i zagrać w meczu po tej drugiej stronie – powiedziała.

Libero przyznała, że obecne spotkania sparingowe mają już nieco poważniejszy charakter niż do tej pory. – Zespoły potrenowały trochę więcej ze sobą, trochę więcej szóstek i ustawień, opcji można potrenować w trakcie sparingów. Jest to dobry materiał dla trenerów, można to potem przerobić i wiadomo nad czym każdy zespół i każda zawodniczka musi popracować – dodała Krystyna Strasz.

Libero Radomki doskonale zna łódzkich kibiców, którzy pojawią się na sobotnim sparingu. – Będzie głośno, tego jestem pewna, więc myślę, że kibice jak zwykle zrobić fajny klimat – powiedziała zawodniczka i również zaprosiła kibiców na sparing, który rozpocznie się w łódzkiej Sport Arenie o 15:45.

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę