Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Gryka: Będzie to wyglądać jeszcze lepiej

Aleksandra Gryka: Będzie to wyglądać jeszcze lepiej

fot. Michał Szymański

– Dobrze nam jest ze sobą, co też przekłada się na naszą grę w meczach. Dobrze spisałyśmy się, jeśli chodzi o taktykę – mówiła po wygranej z Pałacem Bydgoszcz przyjmująca ŁKS-u Commercecon Łódź, Julita Piasecka. – Myślę, że będzie to wyglądać jeszcze lepiej. Jesteśmy dopiero na początku sezonu, a ta gra nam już się klei – powiedziała z kolei Aleksandra Gryka, która po spotkaniu odebrała statuetkę dla MVP tego meczu.

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź jak na razie są nie do zatrzymania. Wygrały czwarty ligowy mecz z kolei bez straty seta i zajmują miejsce lidera w tabeli TAURON Ligi. Tym razem podopieczne trenera Chiappiniego nie dały szans we włąsnej hali Pałacowi Bydgoszcz, wygrywając w trzech szybkich setach. – Dobrze nam jest ze sobą, co też przekłada się na naszą grę w meczach. Dobrze spisałyśmy się, jeśli chodzi o taktykę. Wiele piłek broniliśmy, dzięki czemu grało nam się łatwiej – mówiła po meczu Julita Piasecka, która w tym spotkaniu wyszła w pierwszej szóstce łódzkiego zespołu i grała przez cały czas.Łodzianki aż 15 razy zablokowały rywalki, zdobywając punkty tym elementem. – Miałyśmy bardzo jasne założenia, jeśli chodzi o blok, zespół Pałacu był dobrze rozpisany i po prostu podołałyśmy temu wszystkiemu. Nie obijały naszych rąk, przeważnie był to blok punktowy lub wyblok, co nam bardzo pomogło. To była dla nas ważna wygrana, ważne było wejście w ten mecz – wszystkie te oczekiwania spełniłyśmy – przyznała Piasecka.

Świetny mecz rozegrała środkowa łódzkiej drużyny, Aleksandra Gryka, co też zostało zauważone przez komisarza PLS i nagrodzone statuetką MVP spotkania. – Świetnie przygotowałyśmy się do tego meczu. Nasza taktyka zablokowała im drogę do zdobywania punktów. Mam nadzieję, że tak będzie częściej, bardzo cieszę się z tego wyniku. Myślę, że będzie to wyglądać jeszcze lepiej. Jesteśmy dopiero na początku sezonu, a ta gra nam już się klei – zapowiada Gryka.

źródło: opr. własne, TV Toya, TVP Łódź

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę