Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Gromadowska: Mam nadzieję, że uda nam się powtórzyć wynik z zeszłego sezonu

Aleksandra Gromadowska: Mam nadzieję, że uda nam się powtórzyć wynik z zeszłego sezonu

fot. Michał Szymański

Aleksandra Gromadowska to zawodniczka, która została wybrana kapitanem zespołu z Wrocławia na plażowy turniej PreZero Grand Prix PLS. – Liczę na to, że moje doświadczenie zdobyte podczas gry w tradycyjną siatkówkę plażową przełoży się na kort w Warszawie – powiedziała siatkarka przed rozpoczęciem rozgrywek.

Aleksandra Gromadowska to 26-letnia przyjmująca, która powróciła do #VolleyWrocław w ubiegłym sezonie. W przebiegu jej siatkarskiej kariery bardzo ważną rolę pełniła właśnie plażowa odmiana tej dyscypliny – wrocławianka była reprezentantką Polski, a w krajowych rozgrywkach czterokrotnie stawała na podium.– Bardzo mi miło, że w tym roku mogę pełnić funkcję kapitana na Grand Prix w Warszawie. Plażówka to specyficzny sport, zależny od warunków zewnętrznych, dlatego pewne rzeczy jak np. zasady gry z wiatrem czy w deszczu, czy to w grze dwójkami czy czwórkami pozostają niezmienne. Liczę więc na to, że moje doświadczenie zdobyte podczas gry w tradycyjną siatkówkę plażową przełoży się na kort w Warszawie. Mam też nadzieję, że w tym roku uda nam się powtórzyć wynik z zeszłego sezonu, zapewniając kibicom emocjonujące siatkarskie widowisko, a nam – niezapomniane wspomnienia – powiedziała Aleksandra Gromadowska.

Poza Gromadowską w składzie #VolleyWrocław na turniej, w którym Volejki będą broniły wywalczonego rok wcześniej tytułu, znalazły się także: Adrianna Szady, Joanna Chorąża, Anna Bączyńska, Dominika Witowska, Magdalena Saad, Kinga Legieta i Nicole Jochym. W sztabie obecni są za to Adam Czekaj (trener), Artur Hnida (fizjoterapeuta) oraz Krystian Janisz (dyrektor organizacyjny).

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę