Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Aleksander Śliwka: Spodziewamy się ciężkiego meczu

Aleksander Śliwka: Spodziewamy się ciężkiego meczu

fot. Klaudia Piwowarczyk

W ramach czwartej kolejki Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle uda się na mecz do Karlovarska, gdzie zagra z tamtejszą ekipą ČEZ. Pierwszy starcie pomiędzy tymi ekipami wygrali kędzierzynianie. – Spodziewamy się ciężkiego i zaciętego meczu, rywale na pewno łatwo się nie poddadzą. Zrobimy wszystko abyśmy odnieśli zwycięstwo – powiedział Aleksander Śliwka.

Kędzierzynianie zajmują drugie miejsce w swojej grupie, tracą do Itas Trentino trzy punkty. Zespół ZAKSY chcąc myśleć o zajęciu pierwszego miejsca nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów. – Mecz z  ČEZ Karlovarsko będzie ważnym spotkaniem przede wszystkim dla układu sił w naszej grupie. Musimy wygrać ten mecz, aby zachować szanse na awans z pierwszego miejsca lub awans z grupy do kolejnej fazy rozgrywek. Będzie to dla nas trudne spotkanie, hala w Czechach będzie atutem gospodarzy. Naszym celem jest wygranie tego spotkania, uważam że to spotkanie wygramy. W tej edycji Ligi Mistrzów drużyna z Czech zaprezentowała sie z dobrej strony, w lidze czeskiej prezentują się również dobrze, wygrali wiele meczów. W pierwszym meczu przeciwko nim mieliśmy duże problemy aby odnieść zwycięstwo. Ostatecznie udało nam się wygrać za trzy punkty, w meczu rewanżowym spodziewamy się ciężkiej przeprawy, ale mam nadzieję, że zwycięskiej – powiedział Aleksander Śliwka.W podobnym tonie wypowiedział się szkoleniowiec kędzierzynian. – Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy punkt w Lidze Mistrzów jest ważny. W pierwszym meczu Karlovarsko mogło doprowadzić do piątego seta. Drużyna ta jest dobrze przygotowana na mecz z nami. Będziemy chcieli zaskoczyć naszych rywali zagrywką, chcemy dobrze zagrać w bloku oraz w defensywie. Zamierzamy wykorzystać swoje kontrataki – zakończył Tuomas Sammelvuo.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę