Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Aleksander Śliwka: Na szczęście gramy do dwóch zwycięstw, to jeszcze nie koniec

Aleksander Śliwka: Na szczęście gramy do dwóch zwycięstw, to jeszcze nie koniec

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Na szczęście gramy do dwóch zwycięstw, to nie jest jeszcze koniec. W Zawierciu będzie kapitalne widowisko, na pewno nie złożymy broni i będziemy walczyć do końca – mówił po przegranym meczu półfinałowym z Wartą Zawiercie przyjmujący kędzierzynian Aleksander Śliwka. – Trzeba jak najszybciej wyczyścić głowy, wyciągnąć wnioski z tego spotkania – dodał atakujący ZAKSY Łukasz Kaczmarek.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle niespodziewanie przegrała pierwszy mecz półfinałowy z Wartą Zawiercie w swojej hali.– Za trzy dni znowu z nimi gramy, także trzeba jak najszybciej wyczyścić głowy, wyciągnąć wnioski z tego spotkania. Na pewno też trzeba będzie nieco inaczej taktycznie podejść do tego meczu niż do tego teraz. Powalczymy we wtorek o to, by przenieść rywalizację do Kędzierzyna na trzeci mecz – zapowiada Łukasz Kaczmarek, atakujący kędzierzynian.

– Wiedzieliśmy dobrze, że to będzie bardzo zacięta i mocna rywalizacja. Drużyna z Zawiercia świetnie grała w ćwierćfinale z Resovią. I tak też dzisiaj było, kapitalny mecz zagrali skrzydłowi Warty i myślę, że tu właśnie była różnica. Nawet przy negatywnym przyjęciu byli w stanie zamieniać te akcje na punkty i było nam tak naprawdę trudno przełamać rywala – przyznał po meczu Aleksander Śliwka.

– Na szczęście gramy do dwóch zwycięstw, to nie jest jeszcze koniec. W Zawierciu będzie kapitalne widowisko, na pewno nie złożymy broni i będziemy walczyć do końca – dodał przyjmujący ZAKSY. – Sport za każdym razem na pokazuje, że nigdy nie można powiedzieć, że to koniec, dopóki piłka jest w grze. Mamy takich przykładów na pęczki, tak więc absolutnie się nie poddamy. Będziemy grać, damy z siebie wszystko, co mamy i mam wielką nadzieję, że wrócimy tutaj do Kędzierzyna na mecz numer trzy – zakończył Aleksander Śliwka.

źródło: opr. własne, PLS TV, ZAKSA TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę