Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Aleksander Śliwka: Liczę na widowisko na najwyższym poziomie

Aleksander Śliwka: Liczę na widowisko na najwyższym poziomie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Mecz z Jastrzębskim Węglem na pewno nie będzie należał do łatwych, o czym można było przekonać się w drugim starciu pomiędzy nami. Będziemy bardzo skoncentrowani, spodziewam się świetnego siatkarskiego widowiska – powiedział Aleksander Śliwka.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest o krok od zdobycia tytułu mistrza Polski. Pomimo tego, że ekipa ta potrzebuje zaledwie jednego zwycięstwa siatkarze podchodzą z pełnym szacunkiem do rywala.– Jastrzębski Węgiel dobrze zareagował na porażkę w pierwszym meczu i postawił nam ciężkie warunki. Jastrzębianie mają w swoich szeregach świetnych siatkarzy i na pewno łatwo się nie poddadzą. My postaramy się narzucić swoje warunki gry, postaramy się zagrać skutecznie, będziemy bardzo skoncentrowani. Będzie to na pewno świetne widowisko siatkarskie, liczymy na dużą mobilizację naszych kibiców. Liczę również na to, że hala będzie wypełniona do ostatniego miejsca i wspólnie z naszymi kibicami będziemy walczyć o zwycięstwo i tytuł mistrza Polski – powiedział Aleksander Śliwka.

W podobnym tonie wypowiedział się Bartłomiej Kluth. Dla niego ważne będzie zwycięstwo we własnej hali przypieczętowałoby zdobycie tytułu mistrza Polski. –  To spotkanie będzie bardzo ciężkie, o czym przekonaliśmy się w drugim starciu, gdzie Jastrzębski Węgiel się nie poddawał. My podejdziemy do tego spotkania jak do każdego innego, będziemy chcieli zwyciężyć, nieważne w jakim stosunku setów. Podobnie też zagrają nasi rywale, na pewno łatwo się nie poddamy i będzie to piękne widowisko. Każdy oczekuje od nas wygrania tego meczu, my też chcielibyśmy zakończyć rywalizację w Kędzierzynie-Koźlu, łatwo co byłoby dobrym zwieńczeniem sezonu – zakończył zawodnik.

źródło: ZAKSA TV, zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę