Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Aleksandar Atanasijević: Szukamy swojej gry

Aleksandar Atanasijević: Szukamy swojej gry

fot. PGE Skra Bełchatów

– Nie jesteśmy jeszcze w najlepszej formie, szukamy swojej gry, zarówno przy wystawie, jak i serwisie. Mam nadzieję, że będziemy grali coraz lepiej – powiedział po wygranej z olsztynianami Aleksandar Atanasijević, atakujący zespołu z Bełchatowa.

Trudną przeprawę przed własną publicznością miała PGE Skra Bełchatów, która musiała się namęczyć, aby pokonać Indykpol AZS Olsztyn. Udało się jej to dopiero w tie-breaku. – W tym sezonie w każdym meczu trzeba wyszarpać zwycięstwo, bo liga jest bardzo wyrównana. Wiedzieliśmy to przed rozgrywkami, ale też chociażby w ostatnim meczu Rzeszowa z Katowicami. Musimy walczyć w każdym spotkaniu, najważniejsze jest to, że wygrywamy. Trzeba się skupić na kolejnych meczach, bo każdy może być potem kluczowy – przyznał atakujący bełchatowskiej ekipy Aleksandar Atanasijević.Podopieczni Slobodana Kovaca prowadzili już 2:0, ale nie udało im się zamknąć meczu w trzech setach. Uczynili to dopiero w tie-breaku. – Wciąż nie jesteśmy zgrani, bo nie mieliśmy takiego komfortu treningów w pełnym składzie, jak inne drużyny. Nie jesteśmy jeszcze w najlepszej formie, szukamy swojej gry, zarówno przy wystawie, jak i serwisie. Mam nadzieję, że będziemy grali coraz lepiej i wierzę w tę drużynę – zaznaczył ofensywny zawodnik PGE Skry.

Bełchatowianie już przed meczem zdawali sobie sprawę z tego, że olsztynianie nie oddadzą im punktów za darmo. Byli przygotowani na trudną przeprawę. – Spodziewaliśmy się bardzo ciężkiego spotkania i takie też było. Olsztynianie w tym sezonie mają bardzo ciekawą drużynę. Poza tym wiadomo, że w tej lidze każdy może wygrać z każdym. Cieszymy się, że po słabym w naszym wykonaniu czwartym secie tak dobrze zareagowaliśmy w tie-breaku – stwierdził Grzegorz Łomacz, rozgrywający PGE Skry.

Nie ukrywa on, że forma zarówno jego drużyny, jak i innych zespołów daleka jest jeszcze od idealnej. Niemniej jednak w Bełchatowie siatkarze pokazali kilka efektownych wymian. – Kibice mieli co oglądać w tym meczu. Było kilka fajnych wymian. Na pewno gra poszczególnych zespołów jeszcze trochę faluje. Ale to jest normalne, bo wszyscy jesteśmy w pełnych składach gdzieś od dwóch tygodni. Mimo tego cieszy nasza waleczna postawa w tym spotkaniu – zakończył Łomacz.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę