Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Aleksandar Atanasijević po operacji

Aleksandar Atanasijević po operacji

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Aleksandar Atanasijević jeden z liderów reprezentacji Serbii i Sir Safety Perugia przerwę w grze wykorzystał na uporządkowanie swojego zdrowia. Poddał się drobnej operacji prawego  kolana, która przebiegła bez problemów.  Za pomocą portali społecznościowych serbski gwiazdor podziękował personelowi medycznemu. 

Zabieg polegał na oczyszczeniu ścięgna rzepki prawego kolana. Zabieg był jednym z powodów, dla którego siatkarz pozostał we Włoszech.  Artroskopia została przeprowadzona w Perugii. Zabieg ten nie przeszkodzi Atanasijevicovi być w pełni gotowym na nowy sezon klubowy, tym bardziej, że w tym roku nie ma ważnej imprezy reprezentacyjnej.  Serbski atakujący oraz Wilfredo Leon to dwaj liderzy Sir Safety Perugia, którzy mają umowy na nowy sezon, klub ogłosił z kolei odejście pięciu zawodników, w tym Marko Podrascanina i Luciano De Cecco. Ten  drugi ma zastąpić Bruno Rezende w Cucine Lube Civitanova.  Przypomnijmy, że szkoleniowcem nadal będzie Vital Heynen. 

źródło: inf. własna, Instagram

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę