Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Aleksandar Atanasijević: Oddaliśmy nasze serca

Aleksandar Atanasijević: Oddaliśmy nasze serca

fot. PGE Skra Bełchatów

PGE Skra przegrywała już z Asseco Resovią Rzeszów 0:2, ale ostatecznie zwyciężyła 3:2. – Oddaliśmy wszystko, co mogliśmy – podkreśla Aleksandar Atanasijević, MVP spotkania. Serb wywalczył dla swojej drużyny 22 punkty, w tym 1 z zagrywki, 1 blokiem i 20 z ataku. W tym ostatnim elemencie zanotował 59% skuteczności.

 Można powiedzieć, że PGE Skra wróciła z piekła do nieba.

– Do tej pory zdarzało nam się przegrywać mecze po tym, jak prowadziliśmy już 2:0, ale w poniedziałek udało nam się wygrać mimo faktu, że było już 2:0 dla Asseco Resovii. Nie zagraliśmy najlepszego meczu, ale najważniejsze, że mamy zwycięstwo. Oddaliśmy nasze serca, wszystko, co mogliśmy i fajnie było zagrać w takim meczu przy pełnych trybunach w Bełchatowie.

Trudno było przeciwstawić się Asseco Resovii w dwóch pierwszych setach…

– Ale po dwóch setach zaczęliśmy grać lepiej, szczególnie w obronie. Oddaliśmy serce, mecz zmienił swoje oblicze, daliśmy z siebie wszystko. Musimy zrozumieć, że żeby wygrywać takie spotkania, trzeba dać z siebie więcej, niż przeciwnik. Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa.

Pamiętasz te zażarte rywalizacje z Asseco Resovią?

– Doskonale wiem, że Asseco Resovia to jeden z naszych największych rywali. To był mecz zespołów, które w przeszłości dużo osiągnęły. Zawsze fajnie jest zagrać przeciwko tak mocnej drużynie. Szczególnie patrząc na nazwiska, jakie mają w składzie, bo z nimi mogą wygrywać w zasadzie wszystko. 

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę