Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Alek Achrem: Został zrobiony kroczek do przodu

Alek Achrem: Został zrobiony kroczek do przodu

fot. Piotr Gibowicz Asseco Resovia

Po latach medalowej posuchy na podium PlusLigi wróciła Asseco Resovia. Medale w barwach rzeszowskiego zespołu jeszcze jako zawodnik zdobywał Alek Achrem, teraz ma na swoim koncie krążek również jako członek sztabu szkoleniowego. – Wydaje mi się, że został zrobiony kroczek do przodu i mam nadzieję, że na dłużej utrzymamy się w tej czołówce. Mieliśmy swoje problemy zdrowotne i super, że wszyscy wrócili i w najważniejszym momencie, w tym piątym meczu dali radę. Zagrali kawał dobrej siatkówki przed własną publicznością – powiedział asystent trenera Asseco Resovii, Alek Achrem.

 Po raz ostatni w Rzeszowie z medalu kibice mogli cieszyć się w 2016 roku, teraz po siedmiu latach Asseco Resovia ponownie stanęła na podium PlusLigi. – Minęło już tyle lat od ostatniego medalu i to trzecie miejsce smakuje naprawdę wyjątkowo. Widzę również, że klubowi, jaki i kibicom bardzo był ten medal potrzebny – ocenił Alek Achrem, który trzeci rok jest w sztabie szkoleniowym klubu, a wcześniej, jeszcze jako zawodnik zdobywał z rzeszowskim zespołem medale mistrzostw Polski.

Podium PlusLigi oznacza również to, że Asseco Resovia wróci na europejskie parkiety. – Na pewno cieszy to, że w kolejnym sezonie wraca do Rzeszowa Liga Mistrzów, to frajda zarówno dla zawodników, jak i dla sztabu oraz kibiców. Wydaje mi się, że został zrobiony kroczek do przodu i mam nadzieję, że na dłużej utrzymamy się w tej czołówce. Mieliśmy swoje problemy zdrowotne i super, że wszyscy wrócili i w najważniejszym momencie, w tym piątym meczu dali radę. Zagrali kawał dobrej siatkówki przed własną publicznością – podsumował jeden z asystentów Giampaolo Medeiego.

Siedem lat bez medalu to kawał czasu, przez te kilka sezonów w Rzeszowie nie działo się najlepiej, ale widać, że zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski. – Każdy ma jakieś swoje opinie, staramy się wyciągać wnioski, dlaczego coś nie zafunkcjonowało i nie byliśmy w stanie wejść do czołowej czwórki w poprzednich sezonach. Staramy się robić wszystko, żeby sezon po sezonie ta drużyna wyglądała coraz lepiej. Coś zadziałało, klub zrobił odpowiedni krok, bo w końcu mamy to trzecie miejsce – przyznał Alek Achrem.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę