Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Albańskie wzmocnienie zespołu z Cuneo

Albańskie wzmocnienie zespołu z Cuneo

fot. pgsador.it

Albańska atakująca Erblira Bici nową zawodniczką Bosca San Bernardo Cuneo. Urodzona w 1995 roku siatkarka w poprzednim sezonie broniła barw Unet E-Work Busto Arsizio.

Erblira Bici na swoim koncie ma między innymi 4 mistrzostwa Albanii. Na szerokie wody wypłynęła jednak w 2016 roku po transferze do LPM Bam Mondovì. Została tam dostrzeżona przez Igor Gorgonzola Novara, z którym w sezonie 2018/2019 wywalczyła Puchar Włoch oraz złoty medal Ligi Mistrzów. Tym samym stała się pierwszą siatkarką z Albanii, która wygrała te rozgrywki. W poprzednim sezonie występowała w Unet E-Work Busto Arsizio. Atakująca zdecydowała się jednak zmienić barwy i w przyszłym sezonie zagra w Bosca San Bernardo Cuneo.Dla mnie gra w barwach Cuneo to wielka szansa – stwierdziła atakująca. – Słyszałam wiele dobrego o Andrei Pistoli. To trener, który wykonuje dużo pracy i jest przyzwyczajony do prowadzenia młodych grup, takich jak nasza. Po sezonie, w którym grałam niewiele, nie mogę się doczekać, żeby pokazać, że mogę być gwiazdą na tym poziomie. Oczywiście wiem, że nie będzie łatwo zastąpić taką zawodniczkę, jak Lisa Van Hecke, ale dzięki pracy na siłowni i pomocy moich koleżanek z drużyny postaram się podbić serca publiczności z Cuneo. (…) Mam nadzieję, że wiele moich rodaków przyjdzie nas dopingować. Cieszę się także, że będę mogła grać razem z Giorgią Zannoni. To koleżanka, którą znam dobrze z występów w Novarze – powiedziała Erblira Bici.

Klubową koleżanką Erbliry Bici będzie przyjmująca bardzo dobrze znana polskim kibicom z występów w Lidze Siatkówki Kobiet, Greczynka Olga Strantzali.

źródło: cuneograndavolley.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę