Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Agnieszka Kąkolewska: Nie mogę zdradzić, gdzie zagram

Agnieszka Kąkolewska: Nie mogę zdradzić, gdzie zagram

fot. Michał Szymański

Wiadomo, że Agnieszka Kąkolewska nie zagra w przyszłym sezonie w Savino del Bene Scandicci. Polska środkowa nie przedłużyła kontraktu i wróciła do kraju. Wiele mówi się o tym, że siatkarka dołączy do ekipy mistrza Polski, ale sama zawodniczka nie potwierdza tych doniesień i apeluje o kilka dni cierpliwości, kiedy to jej nowy klub sam ogłosi transfer i wtedy się przekonamy, czy rzeczywiście będzie to Chemik.

Na razie nic mi nie wiadomo o tym, że miałabym grać w Chemiku Police. Takie decyzje ogłaszane będą później. Nie mogę na razie zdradzić, czy będę grała w Polsce, czy za granicą – powiedziała w wywiadzie dla Polsatu Sport Agnieszka Kąkolewska.Kapitan reprezentacji Polski przyznaje, że rzeczywistość we Włoszech nie pokryła się do końca z jej wyobrażeniami o Serie A, ale dodaje że będzie miała z Italii dobre wspomnienia. – Wyobrażenia o włoskiej lidze były inne, niż to co zastałam na miejscu, ale nie żałuję swojej decyzji. Było to coś, czego chciałam spróbować. Miałam okazję zagrać w najlepszej lidze na świecie i się tam rozwijać. Będę miło pamiętać ten czas. Zostawiłam we Włoszech kilku znajomych i fajne wspomnienia.

Siatkarka zdradza również, że to chyba najdłuższa pauza od gry w jej siatkarskiej karierze. – Nie pamiętam, kiedy miałam taką przerwę od siatkówki. W ostatnich latach miałam maksymalnie tydzień wolnego, bo po lidze od razu zaczynał się sezon reprezentacyjny. Ciężko się zatem zmusić do rygoru treningowego, który zawsze był narzucony. Zawsze w lecie był czas na kadrę, ale teraz być może z koleżankami spróbuję pograć na piasku. Nie myślę o lidze plażowej, raczej mówię o grze na piachu w kontekście utrzymania formy, zobaczymy jednak co przyniesie czas – zakończyła Kąkolewska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę