Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agnieszka Kąkolewska już trenuje w Policach

Agnieszka Kąkolewska już trenuje w Policach

fot. Michał Szymański

Choć oficjalny start przygotowań Grupy Azoty Chemik Police do nowego sezonu zaplanowany jest 20 lipca, to już w ten poniedziałek siedem siatkarek wznowiło treningi. Na siłowni OSiR w poniedziałkowe przedpołudnie stawiły się m.in. pozyskane w przerwie między rozgrywkami Agnieszka Kąkolewska, Aleksandra Żurawska i Paulina Bałdyga.

Okres pandemii wiele zmienia, dlatego staramy się do tych zmian dostosować. Niektóre zawodniczki potrzebują więcej czasu do wejścia w regularny trening, szczególnie po tak długiej przerwie od siatkówki. Dlatego zdecydowaliśmy, że udostępnimy im taką możliwość – mówi Ferhat Akbas, trener Grupa Azoty Chemika Police.Z okazji na wznowienie treningów poza wspomnianymi już Agnieszka Kąkolewska, Aleksandra Żurawska i Paulina Bałdyga zdecydowały się także skorzystać Iga Wasilewska, Katarzyna Połeć, Martyna Grajber oraz przechodząca rehabilitację po zabieg kolana Natalia Mądrzyk.

W najbliższym tygodniu siatkarki będą mały po dwa lub jeden trening dziennie. W dniach, gdy rano odbywać się będą zajęcia na siłowni, popołudniu siatkarki trenować będą jeszcze na hali.

Cały artykuł w serwisie 24Kurier.pl.

źródło: 24kurier.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved