Agnieszka Adamek drugi sezon będzie reprezentowała barwy radomskiej ekipy. Obok Natalii Murek oraz Kornelii Moskwy będzie to trzecia siatkarka, która będzie kontynuować swoją przygodę w radomskim klubie.
Występująca na pozycji libero Agnieszka Adamek pozostała na kolejny sezon w ekipie E.Leclerc Moya Radomka Radom. Siatkarka swoją seniorską karierę rozpoczęła w Polonii Świdnica (2017-2018). Następnie grała w DPD Legionovia Legionowo (2018-2020), kolejne dwa sezony spędziła w klubie z Dolnego Śląska w Volley Wrocław (2020-2022). W Radomce występuje od 5 stycznia 2022 roku.
Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON Lidze




![Transfery siatkarskie 2026/2027 [02-05.06] – Kolejne rewelacje w Polskich klubach. Tydzień pełen emocji](https://siatka.org/wp-content/uploads/2026/02/52C0508-KATARZYNA-ZAROSLINSKA-KROL-375x250.jpg)




