Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Witkowska zostaje w Radomce

Agata Witkowska zostaje w Radomce

fot. Łukasz Wójcik E.LECLERC MOYA Radomka Radom

Najlepsza libero mistrzostw Polski juniorek, reprezentantka Polski, zdobywczyni Pucharu Polski, Superpucharu Polski, laureatka Pucharu CEV i dwukrotna wicemistrzyni Polski – Agata Witkowska zdecydowała się przedłużyć umowę z E.Leclerc Moya Radomką Radom.

Agata Witkowska (z d. Durajczyk) to polska siatkarka, grająca na pozycji libero. Urodziła się 19 sierpnia 1989 roku w Gdańsku. Występowała na parkietach polskich i zagranicznych. Fani siatkówki mogą znać Agatę między innymi z KPSK Stal Mielec, AZS-u Białystok, czy PGE Atomu Trefl Sopot. W sezonie 2016/2017 zawodniczka reprezentowała barwy włoskiego klubu Yamamay Busto Arsizio, a rok później grała w Grot Budowlanych Łódź. Z tym klubem zdobyła Puchar Polski w 2017 roku i 3. miejsce mistrzostw Polski.Agata dwukrotnie zajmowała drugą pozycję w Pucharze CEV (2015, 2017). Ma na swoim koncie także sukcesy reprezentacyjne. W 2015 roku zdobyła srebrny medal na igrzyskach europejskich, a rok wcześniej brązowy krążek w zawodach Ligi Europejskiej.

Będzie to dla niej trzeci sezon w barwach E.Leclerc Moya Radomki Radom. W minionych rozgrywkach libero znalazła się w TOP10 najlepszych przyjmujących z ponad 58% skutecznością, a odbierała ponad 600 razy. Została wyróżniona statuetką MVP w meczu przeciwko Enea PTPS Piła. – Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie będę dalej częścią rodziny Radomki. Mam nadzieję, że dostarczymy jeszcze więcej pozytywnych emocji. Do zobaczenia niedługo! – powiedziała Agata Witkowska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę