Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Witkowska: Jesteśmy zadowolone z tego, jak pracujemy

Agata Witkowska: Jesteśmy zadowolone z tego, jak pracujemy

fot. lsk.pls.pl

– Tak naprawdę pierwsze dwa sety można powiedzieć, że grałyśmy koncertowo. Później wkradły się błędy, Chemik poprawił swoją grę w bloku, obronie, wzmocnił zagrywkę i siłę ataku. Wiedziałyśmy, że jest to zespół walczący i tak nam nie odpuszczą tego meczu – mówiła po wygranej 3:2 z Chemikiem Police libero Radomki Radom Agata Witkowska.

E.Leclerc MOYA Radomka Radom po raz drugi w tym sezonie pokonała mistrza Polski i po raz drugi uczyniła to w tie-breaku. – Jesteśmy bardzo zadowolone. Tak naprawdę pierwsze dwa sety można powiedzieć, że grałyśmy koncertowo. Później wkradły się błędy, Chemik poprawił swoją grę w bloku, obronie, wzmocnił zagrywkę i siłę ataku. Wiedziałyśmy, że jest to zespół walczący i tak nam nie odpuszczą tego meczu – mówiła po spotkaniu Agata Witkowska.– Spodziewałyśmy się, że to może być bitwa na pięć setów, ale bardzo cieszymy się ze zwycięstwa za dwa punkty i że w obydwu meczach pokonałyśmy Chemika Police – dodała libero Radomki, która nie ukrywała, że jej drużynie mocno we znaki dała się Jovana Brakocević-Canzian. Serbska atakująca zdobyła w tym meczu dla swojej drużyny 38 punktów. – U nas obrona prezentuje się naprawdę dobrze, a z drugiej strony siatki Jovana odpaliła swój atak, zagrywkę, swoje najlepsze elementy i bardzo nam utrudniła grę. Ciężko nam się wtedy grało – przyznała Witkowska.

Radomianki obecnie plasują się na trzeciej pozycji w tabeli TAURON Ligi tracąc zaledwie dwa punkty do Budowlanych Łódź, ale rywalki mają już jeden mecz rozegrany więcej. – Radom może być zadowolony, że siatkówka prezentuje się na o wiele wyższym poziomie, niż w poprzednich latach. Same jesteśmy zadowolone z tego, jak pracujemy, trener bardzo dużo od nas wymaga i wydaje mi się, że przekłada to się na mecze na boisku. Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy, bo wiele elementów nam szwankuje, ale jak stworzymy drużynę na boisku, to potrafimy walczyć z każdym zespołem. Żeby tylko ta pandemia się już skończyła i wszystkie rozgrywki mogły przebiegać normalnie… – zakończyła swoją wypowiedź libero radomskiej drużyny.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved