Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Witkowska: Forma nam gdzieś uciekła

Agata Witkowska: Forma nam gdzieś uciekła

Nie tak koniec sezonu wyobrażały sobie siatkarki E.LECLERC MOYA Radomka Radom. W rywalizacji o brązowy medal z ŁKS Commercecon Łódź prowadziły one już 2-0, ale trzy kolejne mecze padły łupem łodzianek, które decydujący pojedynek wygrały 3:0. – W tym ostatnim meczu z ŁKS-em nie pokazałyśmy się z najlepszej strony, tak jak i w poprzednich meczach. Ta forma gdzieś nam uciekła, nie potrafiłyśmy złapać tego rytmu, ŁKS zwyciężył, bo był lepszy – podsumowała libero radomskiego zespołu Agata Witkowska. 

E.LECLERC MOYA Radomka Radom sezon zasadniczy TAURON Ligi zakończyła na drugim miejscu. Faza play-off była bardzo wymagająca, a ostatecznie rozgrywki radomianki zakończyły na 4. lokacie, tuż poza podium. – Z perspektywy czasu klub może być zadowolony, że mamy to 4. miejsce, bo wcześniej Legionovia Legionowo też postawiła nam trudne warunki i cieszymy się, że udało nam się z nimi wygrać – wspominała ćwierćfinał z ekipą z Legionowa Agata Witkowska.Jej zespół w walce o brąz TAURON Ligi prowadził już z łodziankami 2-0, ale nie był w stanie postawić kropki nad i. – W tym ostatnim meczu z ŁKS-em nie pokazałyśmy się z najlepszej strony, tak jak i w poprzednich meczach. Ta forma gdzieś nam uciekła, nie potrafiłyśmy złapać tego rytmu, ŁKS zwyciężył, bo był lepszy – oceniła libero radomskiego zespołu.

– Kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3 – mówiła Agata Witkowska, która żałuje głównie porażki w trzecim meczu tej serii. – ŁKS był lepszy, nam zabrakło trochę w tym tie-breaku, który był rozgrywany wcześniej u nas w hali. Mogłyśmy wtedy postawić kropkę nad i – wspomniała libero Radomki Radom. – Wydaje mi się, że tamta porażka nas trochę podłamała i od tamtego czasu wszystko szło w dół – przyznała libero Radomki. Faktycznie, dwa kolejne spotkania wynikiem 3:0 padły łupem ŁKS-u Łódź i to łodzianki stanęły na ostatnim stopniu podium TAURON Ligi 2020/2021.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę