Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adrianna Szady: Najchętniej powtórzyłybyśmy wynik z Wrocławia

Adrianna Szady: Najchętniej powtórzyłybyśmy wynik z Wrocławia

fot. Michał Szymański

Przed wrocławiankami trudny rywal. ŁKS Commercecon Łódź jest bowiem jednym z kandydatów do medali w tym sezonie. Gra zespołu jednak mocno faluje. We Wrocławiu natomiast niemoc i seria przegranych trwa nadal. Dużo nadziei siatkarki trenera Żarczyńskiego wiązały z ostatnim meczem z Kaliszem. I tamten mecz był do wygrania na wyciągnięcie ręki.

Groźnie wyglądająca kontuzja Izabeli Bałuckiej wybiła zespół z rytmu w trzecim secie, a niewykorzystana szansa w czwartej partii spowodowała, że trzy punkty zamiast zostać we Wrocławiu – pojechały do Kalisza.Uraz podstawowej środkowej #VolleyWrocław jest niestety poważny, Bałucka nie wróci do gry w tym sezonie, a to kolejny kłopot dla sztabu dolnośląskiego teamu.

Mimo to Adrianna Szady – rozgrywająca z Wrocławia, wierzy, ze jej drużyna może po raz kolejny postawić się faworytowi. – Najchętniej powtórzylibyśmy wynik z poprzedniego spotkania, kiedy to wygraliśmy 3:1. Teraz sytuacja jest nieco inna, w dodatku gramy na wyjeździe. Rywal wzmocnił się także nową atakującą, co jeszcze bardziej utrudni nam to zadanie. My jednak bardzo chcemy wygrać i zrobimy wszystko, co w naszej mocy – by wrócić do Wrocławia z punktami – powiedziała Szady.

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę