Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adrianna Szady kapitanem #VolleyWrocław

Adrianna Szady kapitanem #VolleyWrocław

fot. Volley Wrocław

Poznaliśmy nazwisko kapitan #VolleyWrocław. W sezonie 2020/2021 rolę tę pełnić będzie Adrianna Szady, rozgrywająca klubu z Dolnego Śląska. Adrianna Szady do Wrocławia trafiła z Kalisza, gdzie stanowiła o sile zespołu. Dla rozgrywającej będzie to pierwszy sezon w biało-zielonych barwach.

– Przed sezonem 2020/2021 zespół #VolleyWrocław został mocno przebudowany. W związku z tym powstała zupełnie nowa grupa, która dopiero zaczęła się kształtować. Po ponad miesięcznej obserwacji wszystkich dziewczyn, tworzących się pomiędzy nimi relacji oraz kształtującej się struktury grupy podjąłem decyzję, że najlepiej w roli kapitana sprawdzi się Ada Szady – powiedział Wojciech Kurczyński, pierwszy trener wrocławianek.– Mój wybór padł na Adę, ponieważ jest to doświadczona zawodniczka, dodatkowo gra na pozycji rozgrywającej, czyli jest naturalnym mózgiem zespołu. Ada jako osoba jest bardzo otwarta, pozytywna i ambitna. Myślę, że dzięki tym cechom będzie zarówno jedną z liderek na boisku, jak i dobrym duchem drużyny. Liczę na to, że dzięki jej doświadczeniu oraz otwartości będziemy mogli wspólnie rozwiązywać wszelkiego rodzaju wyzwania czekające nas w przeciągu całego sezonu – dodał szkoleniowiec #VolleyWrocław.

Z wyboru na kapitana drużyny zadowolona była siatkarka. – Przede wszystkim dziękuję za zaufanie, jakim zostałam obdarzona przez trenera. Postaram się jak najlepiej wywiązać z nowych obowiązków. Mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom drużyny i wspólnie będziemy zmierzać do ustalonych na ten sezon celów – skomentowała Adrianna Szady.

Obecnie #VolleyWrocław szykuje się do inauguracji sezonu TAURON Ligi. W najbliższych dniach przed wrocławiankami dwa sparingi z drużyną z Poczdamu.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved