Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adriana Adamek pozostanie w Uni Opole

Adriana Adamek pozostanie w Uni Opole

Występująca na pozycji libero Adriana Adamek w sezonie 2022/2023 będzie nadal grała w opolskim klubie. Będzie to jej trzeci sezon w klubie z Opola. Adriana Adamek jest trzecią siatkarką, która zdecydowała się na pozostanie w ekipie Uni.

Uni Opole miniony sezon może zaliczyć do udanych, jako beniaminek klub zajął siódme miejsce w TAURON Lidze. Grająca na pozycji libero Adriana Adamek jest trzecią siatkarką, która zdecydowała się kontynuować karierę w tym klubie.

W klubie mają również pozostać Vivian Pelegrino i Gabriela Makarowska, ale klub jeszcze tego nie potwierdził.

Adamek swoje największe sukcesy odnosiła w Legionovii Legionowo, zdobywając dwukrotnie mistrzostwo Polski juniorek. Jest również dwukrotną wicemistrzynią Polski w tej kategorii. W Młodej Lidze Kobiet zdobyła srebrny i brązowy medal. Z Uni Opole wywalczyła awans do TAURON Ligi.