Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Stańczak nie będzie już zawodnikiem Ślepska

Adrian Stańczak nie będzie już zawodnikiem Ślepska

fot. Klaudia Piwowarczyk

Adrian Stańczak nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2020/2021. – Dziękujemy Adrianowi za bardzo udany sezon, w którym skutecznie wspomógł nasz zespół w walce o utrzymanie – przyznał prezes Ślepska Malow Suwałki, Wojciech Winnik.

Przypomnijmy, że doświadczony, 33-letni libero przygodę z siatkówką rozpoczął w Radomiu, skąd przeniósł się do Polskiej Energii Sosnowiec. W zespole z Sosnowca spędził trzy lata, po czym wrócił do Radomia, gdzie grał w barwach Jadaru Radom. Kolejnym przystankiem w siatkarskiej karierze Adriana Stańczaka był AZS Częstochowa.Zaliczył również epizody w czeskim Volejbal Brno i Camperze Wyszków, skąd powrócił do Częstochowy. W ostatnich latach zawodnik występował w PlusLidze, gdzie grał w barwach GKS Katowice. W sezonie 2019/2020 dołączył do Ślepska Malow Suwałki i był ważnym elementem przyjęcia w drużynie prowadzonej przez trenera Andrzeja Kowala. Stańczak wystąpił w 23 meczach.

– Dziękujemy Adrianowi za bardzo udany sezon, w którym skutecznie wspomógł nasz zespół w walce o utrzymanie. Doceniamy wszystkie wspaniałe obrony, walkę do ostatnich piłek i pełne zaangażowanie w grę oraz treningi. Życzymy powodzenia w dalszej przygodzie ze sportem. Do zobaczenia na siatkarskich parkietach. Adrian, w Hali Widowiskowo-Sportowej „Suwałki Arena”, zawsze będziesz mile widziany – powiedział Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malow Suwałki.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę