Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adrian Pasierb: To był naprawdę dobry sparing

Adrian Pasierb: To był naprawdę dobry sparing

fot. Mateusz Bosiacki - tauron1liga.pl

BKS Visła Bydgoszcz w ostatnią sobotę rozegrała towarzyskie spotkanie z Treflem Gdańsk. Dla obu drużyn był to pożyteczny sprawdzian przed zbliżającą się wielkimi krokami fazą play-off rozgrywek TAURON 1. Ligi oraz PlusLigi. – To był dobry sprawdzian przed najbliższymi meczami – powiedział Adrian Pasierb, drugi trener bydgoskiego zespołu.

Dla szkoleniowców sobotnie towarzyskie spotkanie było szansą na przećwiczenie stałych elementów gry, jak również okazją, aby niemal wszystkim zawodnikom dać szansę na grę. Zespoły rozegrały łącznie pięć setów. W trzech triumfowali gdańszczanie, a w dwóch bydgoszczanie.Wszystko było dobrze. To był naprawdę dobry sparing. Powalczyliśmy i to jest najważniejsze. Dla nas to był bardzo dobry sprawdzian przed środowym i sobotnim meczem. Przed nami dwa trudne pojedynki – powiedział Adrian Pasierb, drugi trener BKS Visły.

Zdaniem asystenta Marcina Ogonowskiego w czasie tego sparingu dobrze zaprezentowali się środkowi. Dobrze również funkcjonowało przyjęcie. – Z bardzo dobrej strony pokazali się środkowi – zarówno w ataku, jak i bloku. Co ważne, utrzymaliśmy dobre przyjęcie. Choć warto dodać, że gdańszczanie naprawdę mocno zagrywali – podkreślił Pasierb.

Przypomnijmy, że BKS Visła Bydgoszcz ma jeszcze do rozegrania sześć kolejek. Trefla Gdańsk z kolei przygotowuje się do zbliżającej się wielkimi krokami rywalizacji w fazie play-off oraz turnieju finałowym TAURON Pucharu Polski 2021.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę