Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Adam Zajíček: Atmosfera zaskoczyła Francuzów

Adam Zajíček: Atmosfera zaskoczyła Francuzów

fot. cev.eu

Bohater wśród bohaterów, Adam Zajíček, sprawca ostatniego bloku na N’Gapethcie, opowiada o czeskim wyczynie. Komentując mecz roześmiał się, pokazując całą swoją dumę z tej akcji. – Mam nadzieję, że ktoś zrobił mi zdjęcie, mam ramkę do wypełnienia – powiedział po spotkaniu.

Wyeliminowanie Francji w drugiej rundzie to wyczyn, który Czechom udał się raz już w 2017 roku. Mówiąc o ważnym sukcesie, Zajíček wyjaśnił, jak się czuje po takim triumfie. – Satysfakcję. To coś nie do wyobrażenia. Na pewno dziś szybko nie zasnę. Bardzo się cieszymy. Publiczność była niesamowita, co dało nam ogromny impuls do osiągnięcia tego sukcesu. Chcieliśmy odwdzięczyć się społeczeństwu za zaufanie, jakim obdarzyli całą grupę obecną tutaj w Ostrawie.Co zaskoczyło Francuzów? Pełna hala i atmosfera w środku. Pięć tysięcy wiwatujących ludzi i ty, który nie słyszysz nawet swojego głosu. I oczywiście agresja, którą utrzymywaliśmy przez całą grę. „Deptaliśmy” ich, nie pozwalaliśmy im dużo „gadać”. A kiedy coś poszło nie tak, byliśmy tak silni psychicznie, że nie pozwoliliśmy im wrócić do gry – dodał siatkarz.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę