Strona główna » Adam Miniak opuszcza Lechię

Adam Miniak opuszcza Lechię

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Facebook, opr. własne

Sezon 2020/2021 w TAURON 1. Lidze powoli dobiega końca, większość zespołów rozpoczęła już ruchy transferowe. Jednym z nich jest Lechia Tomaszów Mazowiecki, która poinformowała, że jej szeregi opuszcza środkowy Adam Miniak.

Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończyła sezon w TAURON 1. Lidze na dziewiątym miejscu z dorobkiem jedenastu zwycięstw i siedemnastu porażek. Zespół rozpoczął już budowę składu na przyszły sezon, ruchy transferowe otworzył jednak pożegnaniami. Kolejnym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie nie będzie bronił barw klubu jest środkowy Adam Miniak.

Miniak dołączył do Lechii w sezonie 2017/2018. W tej edycji rozgrywek rozegrał 33 sety i zdobył w sumie 43 punkty, w tym 11 blokiem. Atakował ze skutecznością na poziomie 50 procent.

Środkowy jest drugim siatkarzem, który opuszcza drużynę z Tomaszowa Mazowieckiego. Wcześniej klub poinformował o zakończeniu współpracy z przyjmującym Adamem Kąckim, który rozstał się z zespołem po dwóch sezonach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi

PlusLiga

  • Klątwa Pucharu Polski? Norbert Huber wprost

    Klątwa Pucharu Polski? Norbert Huber wprost

  • PlusLiga. ZAKSA i Resovia walczą o rozgrywki europejskie. Erik Shoji: Było sporo wzlotów i upadków

    PlusLiga. ZAKSA i Resovia walczą o rozgrywki europejskie. Erik Shoji: Było sporo wzlotów i upadków

  • PlusLiga. Trener miał wylecieć przed ostatnim meczem

    PlusLiga. Trener miał wylecieć przed ostatnim meczem