Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Aaron Russel już po operacji. Nie zagra na igrzyskach

Aaron Russel już po operacji. Nie zagra na igrzyskach

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Aaron Russell, który opuścił Piacenzę w ostatnich tygodniach i wrócił do Stanów Zjednoczonych, przeszedł operację, aby ostatecznie rozwiązać kłopoty z biodrem. Operacja, która zakończyła się pełnym sukcesem, została przeprowadzona w klinice Vail w Kolorado przez zespół medyczny pod kierownictwem dr Marc J. Philippona, wiodącego chirurga w tej dziedzinie.

Czas potrzebny na regenerację i rehabilitację zostanie określony w ciągu najbliższych kilku dni. Na razie zawodnik pozostanie w Stanach Zjednoczonych, czekając na rozpoczęcie procesu rehabilitacji w celu powrotu na boisko.Już wcześniej włoskie media spekulowały, że Russel podda się operacji dopiero po igrzyskach, a więc jego powrót do gry od początku przyszłego sezonu byłby raczej niemożliwy i wieszczono, że Gas Sales podpisze kontrakt z Matejem Kazijskim, który mógłby czasowo zapełnić lukę po Russelu. Teraz jednak wydaje się, że Kazijski trafi do Trentino, a Amerykanin powinien być gotowy do gry w dotychczasowym klubie.

Trzy miesiące to zbyt krótki okres, żeby przejść pełny proces rehabilitacji, a dodatkowo dołączyć wcześniej do drużyny narodowej, aby zaliczyć powrót do pełnych obciążeń treningowych. Z tego powodu raczej przesądzone jest, że Russel nie zagra w najważniejszej tegorocznej imprezie, czyli igrzyskach olimpijskich.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę