Drużyna Indykpolu AZS Olsztyn od minionej soboty przebywa na kwarantannie. Kilka dni później, siatkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego, zostali poddani testom na obecność wirusa SARS-CoV 2 (metoda RT-PCR). W rezultacie wszystkich przeprowadzonych badań aż 14 osób uzyskało wynik pozytywny.
U większości członków drużyny zaobserwowano objawy świadczące o obecności wirusa SARS-CoV 2 w ich organizmie: gorączka przekraczająca 38°C, bóle głowy, bóle mięśni i stawów, katar czy ogólne osłabienie.
Pozytywne wyniki testów wydłużą okres izolacji siatkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego Indykpolu AZS Olsztyn. Klub będzie wnioskował do Polskiej Ligi Siatkówki, o zmianę terminów kolejnych zaplanowanych spotkań. O nowej dacie zaległych konfrontacji, a także powrocie do treningów, klub z Olsztyna będzie informować na bieżąco.




![Transfery siatkarskie 2026/2027 [25.06] – pożegnanie w Pluslidze, kapitan zostaje w BKS](https://siatka.org/wp-content/uploads/2025/11/52A5582-KERTU-LAAK-MVP-375x250.jpg)




