Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ważne zmiany czekają PGE Skrę

Ważne zmiany czekają PGE Skrę

fot. Klaudia Piwowarczyk

Szykują się spore roszady w plusligowych zespołach w kolejnym sezonie. Jak udało się ustalić serwisowi przegladsportowy.onet.pl z Indykpolu AZS-u Olsztyn do PGE Skry Bełchatów przejdzie Karol Butryn. Reprezentacyjny atakujący ma zastąpić Aleksandara Atanasijevicia, który ma już w głowie plan na następne lata. Z bełchatowianami po 12 latach ma się również rozstać Karol Kłos.Według informacji Przeglądu Sportowego Onet Karol Butryn w przyszłym sezonie zagra w PGE Skrze Bełchatów. Reprezentacyjny atakujący ma zastąpić w składzie Aleksandara Atanasijevicia, który myśli o powrocie do Włoch i ma już z kraju, w którym spędził większość kariery konkretne oferty. Portal donosi również, że w Bełchatowie w przyszłym sezonie na pewno zobaczymy Grzegorza Łomacza i Kacpra Piechockiego.

W składzie Skry wciąż może pozostać Mateusz Bieniek. 28-letniego środkowego w sezonie 2023/2024 będzie obowiązywał ważny kontrakt z Cucine Lube Civitanovą, ale Włosi nie są zdecydowani, czy będą chcieli ściągnąć Polaka do siebie. W kontekście reprezentacyjnego środkowego mówi się o zainteresowaniu kilku czołowych klubów PlusLigi, ale według informacji portalu bełchatowianie chcieliby i nie są bez szans na przedłużenie wypożyczenia. Z klubem za to ma się pożegnać Karol Kłos.

* więcej w serwisie przegladsportowy.onet.pl

źródło: przegladsportowy.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę