Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Trener zostaje w Kaliszu

Trener zostaje w Kaliszu

fot. Michał Szymański

Przemysław Michalczyk został trenerem MKS-u Kalisz w trakcie minionego sezonu. Wcześniej pełnił rolę aststenta Marcina Widery, ale po jego zwolnieniu objął stery kaliskiego klubu i zakończył sezon na ósmym miejscu, po porażce w dwumeczu z UNI Opole.

Trener Przemysław Michalczyk w trakcie swojej kariery zawodniczej grał na pozycji przyjmującego, zdobywając tytuł mistrza Polski w 2004 roku w barwach Jastrzębskiego Węgla. W biało-czerwonej koszulce z orłem na piersi wystąpił 58 razy.

W 2009 roku rozpoczął karierę trenerską, pracując w męskich zespołach BBTS Bielsko-Biała, AZS Politechnika Warszawska (II trener), Espadon Szczecin, KPS Siedlce, Victoria Wałbrzych, Łuczniczka Bydgoszcz (II trener) i BKS Visła Bydgoszcz.

Dwa sezony temu prowadził I-ligowy, żeński zespół ITA Tools Stal Mielec, wcześniej będąc również II szkoleniowcem MKS San-Pajdy Jarosław. Później przeniósł się do Kalisza, zostając asystentem Marcina Widery. Kiedy pierwszego szkoleniowca zwolniono, Michalczyk zajął jego miejsce i w kolejnym sezonie również będzie zajmował stanowisko głównego trenera.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi na sezon 2024/2025 

źródło: MKS Kalisz

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved