Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Szymon Bereza: Wynik na ten moment jest zadowalający

Szymon Bereza: Wynik na ten moment jest zadowalający

fot. tauron1liga.pl

– Chcemy bardzo zakończyć zwycięstwem 2020 rok. Jesteśmy zmotywowani i głodni kolejnych wygranych ligowych. Bardzo chcemy podtrzymać naszą passę zwycięstw i zakończyć miesiąc bez porażki – powiedział Szymon Bereza, rozgrywający KPS-u Siedlce. W środę siedlczanie we własnej hali podejmą Krispol Września w spotkaniu 15. kolejki TAURON 1. Ligi.

Za wami zacięte spotkanie przeciwko BAS-owi Białystok. Beniaminek ligi zawiesił wam dość wysoko poprzeczkę.Szymon Bereza: – Gra z drużynami z dołu tabeli jest zawsze ciężka. Zespół z Białegostoku zagrał przeciwko nam bardzo dobre zawody i udowodnił, że ich ostatnie miejsce w tabeli jest tylko spowodowane brakiem szczęścia.

Domyślam się, że czujecie niedosyt po tym meczu, bo mieliście duże szanse na komplet oczek?

– Wręcz przeciwnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa w tym spotkaniu. Co prawda, mieliśmy swoje szanse na zakończenie tego meczu w czterech setach, lecz dobra gra drużyny z Białegostoku bardzo nam to utrudniła.

Na ten moment wygraliście siedem spotkań i zajmujecie 7. miejsce w tabeli. Taki wynik chyba jest zadowalający?

– Przed sezonem postawiliśmy sobie jasny cel, do którego dążymy. Wynik na ten moment jest zadowalający, ale cały czas liczymy na więcej. Grudzień był świetny w naszym wykonaniu i udało się nam wygrać wszystkie z czterech rozgranych meczów, co również znacznie poprawiło naszą pozycję w ligowej tabeli.

Trener od samego początku powtarzał, że potrzebujecie czasu, żeby się zgrać, aby ta przysłowiowa machina ruszyła. Widać, że ciężko pracujecie, a w zespole panuje świetna atmosfera?

– To prawda. Największym atutem naszego zespołu jest świetna atmosfera. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, co znacznie ułatwia prace na treningach i daje efekty podczas meczów.

Jeszcze przed końcem roku zmierzycie się z Krispolem Września. Będziecie mieli okazję poprawić jeszcze swoją lokatę w ligowej tabeli.

– Chcemy bardzo zakończyć zwycięstwem 2020 rok. Jesteśmy zmotywowani i głodni kolejnych zwycięstw ligowych. Bardzo chcemy podtrzymać naszą passę zwycięstw i zakończyć miesiąc grudzień bez porażki.

Na koniec zapytam, bo zbliżamy się do końca pierwszej części rundy zasadniczej. Czy któryś zespół szczególnie pana zaskoczył swoją postawą?

– Dla mnie największą niespodzianką tej pierwszej części rundy zasadniczej jest drużyna z Częstochowy, która gra naprawdę dobrą siatkówkę i zajmuje wysokie miejsce w tabeli.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved