Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Stefania Sansonna: Świetnie się bawiłam

Stefania Sansonna: Świetnie się bawiłam

fot. CEV

Zespół Malwiny Smarzek-Godek Igor Gorgonzola Novara został srebrnym medalistą mistrzostw Włoch. Pomimo porażki z klubu płyną optymistyczne głosy, które podkreślają, że drużyna zrobiła w tym sezonie bardzo dużo. Jedną z pozytywnie wypowiadających się siatkarek jest wieloletnia libero zespołu Stefania Sansonna.

W tych finałach, a także w półfinale pokazaliśmy najpiękniejsze Igor Gorgonzola Novara tego sezonu. W ciągu roku wspólnie pokonaliśmy wiele burz, przebywaliśmy tu razem, by cierpieć, ale też zebrać wiele satysfakcji. Osobiście jestem wdzięczna wszystkim moim koleżankom i pracownikom klubu, świetnie się bawiłem. Gratulacje dla Conegliano i gratulacje dla nas – powiedziała Sansonna.Również trener Stefano Lavarini nie rozpaczał po porażce i starał się szukać jak najwięcej pozytywów. – Myślę, że mieliśmy wspaniały sezon, ciągle się rozwijając i ciężko nam było przeciwko tak silnej drużynie jak Conegliano, której gratuluję zwycięstwa. Przegrana nigdy nie jest przyjemna, ale jestem pewien, że w ciągu najbliższych kilku dni zdamy sobie sprawę z tego, co zrobiliśmy, czyli że mieliśmy wspaniały sezon, z którego musimy być zadowoleni. Można powiedzieć, że przegraliśmy w najlepszy możliwy sposób, tocząc „wojnę” do ostatniej wymiany.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę