Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Stal ściąga z wypożyczenia środkowego ZAKSY

Stal ściąga z wypożyczenia środkowego ZAKSY

fot. ZAKSA Strzelce Opolskie

Sytuacja Stali Nysa nie jest do pozazdroszczenia. Zespół jest na ostatnim miejscu w lidze, a czasu na poprawę gry jest coraz mniej. Jeszcze mniej czasu jest na roszady kadrowe, tymczasem klub ogłosił, że środkowi mają problemy zdrowotne i w związku z tym klub ściąga z wypożyczenia 21-letniego Dominika Kramczyńskiego. 

Kramczyński jest zawodnikiem Stali, ale ostatnie dwa sezony spędził w ZAKSIE Strzelce Opolskie. Strzelecki klub radzi sobie w tym sezonie słabo. Co prawda zespół zdołał wygrzebać się z ostatniego miejsca w tabeli, ale czeka go trudna walka o utrzymanie w lidze. Dominik Kramczyński rozegrał w obecnych rozgrywkach 15 spotkań w barwach ZAKSY, notując 21 bloków i 55% skuteczności w ataku.– W związku z problemami zdrowotnymi środkowych klub STAL Nysa S.A. zdecydował o zakończeniu wypożyczenia Dominika Kramczyńskiego w ZAKSY Strzelce Opolskie. Tym samym Dominik od dziś wraca do Nysy, by reprezentować #żółtoniebieskie barwy na parkietach #PlusLiga. Witamy w domu! – napisał nyski klub w swoich mediach społecznościowych.

źródło: inf. własna, Stal Nysa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę