Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Stal Mielec ma nową libero

Stal Mielec ma nową libero

Olga Samul to nowa libero pierwszoligowego zespołu siatkarek SPS Stali Mielec w sezonie 2020/21. Do drużyny ze stolicy powiatu mieleckiego trafia z pierwszoligowej ekipy Grupa Azoty PWSZ Jedynka Tarnów.

Nowa zawodniczka siatkarskiego teamu SPS Stal Mielec, 29-letnia Olga Samul ma bogatą siatkarską biografię. Oprócz teamu z Małopolski przyszła siatkarka mielczanek reprezentowała wcześniej MCKiS Jaworzno, ŁMLKS Łask, AZS Politechnikę Gliwice, Wisłę Warszawa, Sokół AZS AWF Katowice, Silesię Volley Mysłowice oraz Radomkę Radom, z którą rywalizowała na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet.Olga Samul grała w siatkówkę plażową na mistrzostwach globu i Europy w rywalizacji młodzieżowej.

Libero jest trzecią nową siatkarką w drużynie z Mielca. Wcześniej kontrakty ze Stalą podpisały Paulina Stroiwąs oraz Marta Duda.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: rzesport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę